0

Akademia e trajnimit 2016 grupi I-rë Java e parë

Shkurt 05th, 2016
Mbaroi java e parë e edicionit të trajnimeve të cilat do të jenë 4 ...
0

Vizita nga delegacioni i Drejtorisë së diasporës turke dhe shoqërive mike

Shkurt 05th, 2016
Kryesia e organizatës priti një delegacion nga drejtoria e diasporës ...
0

Trajnimi Mujor grupi XI-të

Shkurt 05th, 2016
Trajnimi Mujor me moton "Çdo pranverë fillon me një lule", gjithsej i ...
0

Sfidat dhe puna e Kuvendit të Komunës së Prizrenit

Shkurt 05th, 2016
Në kuadër të aktiviteteve, sektori për politikë pran IDEA-së ...
0

Opinioni Publik Paneli Mujor

Shkurt 04th, 2016
Disa pamje nga Paneli Mujor i organizuar me 30 Nëntor 2015, ku si ...
0

Trajnimi Mujor grupi VIII-të

Shkurt 04th, 2016
Disa pamje nga grupi i VIII të Trajnimit Mujor dhe ligjerata e ...
0

Kokë më kokë me të rinjët Puntoria e librit

Shkurt 04th, 2016
Në kuadër të aktivitetit mujor "Punëtoria e librit" , u bë diskutimi ...
0

Politika Kundrejt Praxistit Paneli Mujor

Shkurt 04th, 2016
Disa pamje nga Paneli Mujor i organizuar me 06 Tetor 2015, ku si ...
0

Trajnimi Mujor grupi VII-të

Shkurt 04th, 2016
Disa pamje nga grupi i VII të Trajnimi Mujor dhe ligjerata e ...
0

Zajednica Analiza dhe diskutimi debatit javor

Shkurt 04th, 2016
Sot më 25 Shtator në aktivitetin e dytë të këtij viti akademik, ...
0

Vizita ne Turqi

Shkurt 04th, 2016
Disa pamje nga Vizita 10 ditëshe ne Turqi, ku kemi ...
0

Vizita e Z.Albin Kurtit dhe Z.Mytaher Haskuka në zyret e Organizatës IDEA

Shkurt 04th, 2016
Më 29 Korrik 2015 Kyretari i Organizatës z. Faruk Tahiri së bashku më ...
0

Trajnimi Mujor grupi VI-të

Shkurt 04th, 2016
Disa pamje nga grupi VI të nga Trajnimi Mujor dhe ligjerata e ...
0

Diplomacia Kosovare 2008-2015 Sfidat dhe Perspektiva Paneli Mujor

Shkurt 04th, 2016
Me ish-ambasadorin e Kosovës z.Bekim Sejdiun, sot realizuam Panelin e ...

Zyra e Organizatës

Rr. William Walker
afër Sallonit të mobiljeve Bellona.
Prizren, 20000
Kosovë

Kontakti

044 216 243

045 524 005

[email protected]

Numri i Vizitorëve

Kemi 31 mysafirë dhe nuk ka anëtarë duke shfletuar
We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree