Bashkëbisedim mbi aktualitetin politik me politologun z. Albinot Maloku

December 12th, 2017
OJQ - IDEA sot organizoi bashkëbisedim mbi aktualitetin politik me ...

Bashkëbisedim Politik me politologun z. Albinot Maloku

September 16th, 2017
Organizata IDEA më datë 15.09.2017 organizoi bashkëbisedim me ...

Kosova vendi im

February 15th, 2017
Sot u mbajtë ceremonia përmbyllëse e garës së organizuar nga ojq ...

Puna e Kuvendit Komunal të Prizrenit, gjatë vitit 2016

December 26th, 2016
Sot më 23.12.2016, në vazhdën e aktiviteteve të saj, organizata IDEA, ...

Ndërgjegja

December 26th, 2016
Në OJQ "IDEA" sot u realizua analiza e veprës "Ndërgjegja", kjo një ...

Akademia e trajnimit 2016 grupi V-të java e dytë

November 27th, 2016
Sot në Organizatën IDEA, u realizua pjesa e dytë e ciklit të 5-të dhe ...

Akademia e trajnimit 2016 grupi V-të java e parë

November 14th, 2016
Në këtë fundjavë OJQ "IDEA" organizoi trajnimin e V-të me rradhë ku ...

Zyra e Organizatës

Rr. Pushkatarët PN.
Sheshi Shatërvan afër AKP-së
Prizren, 20000
Kosovë

Kontakti

044 216 243

045 524 005

[email protected]

Vizitorë Aktiv

We have 6 guests and no members online
We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree